Direkt zum Inhalt

Dealer Slider

Predajca vozidiel Land Rover

Dealer Slider

Srdečné privítanie

NAHOR

Srdečné privítanie

Základy dlhoročnej existencie na trhu vzišli z dôvery zákazníkov a obchodných partnerov, z dôvery v schopnosti, v kvalitu ponúkaných automobilov a v profesionalitu zamestnancov. Snahou spoločnosti bolo od počiatku poskytnúť zákazníkovi prémiové vozidlá značky Land Rover, ako aj trvalé servisné zázemie.


"Cieľom T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou."


Akciová spoločnosť T.O.P. AUTO PREMIUM uvádza na trh špičkové automobily, originálne diely a príslušenstvo, a rovnako k nim vykonáva servisnú činnosť. Dlhodobo garantuje spokojnosť zákazníkov prostredníctvom kvality, ktorá zabezpečuje konkurencie schopnosť. Cieľom T.O.P. AUTO PREMIUM je ponúkať výrobky a služby, ktoré plne uspokoja očakávania zákazníkov svojou kvalitou, pružnosťou a výkonnosťou.

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. poskytuje predajné a servisné služby v plnom rozsahu. V sídle spoločnosti na Rožňavskej ulici 30 v Bratislave nájde klient nové komplexné predajno-servisné stredisko. Moderné showroomy s kompletnou ponukou modelov všetkých značiek, s najväčším výberom vozidiel a najširšou paletou predvádzacích vozidiel. Naši pracovníci majú vysoko odborné znalosti zaistené pravidelnými školeniami a dlhoročné skúsenosti so servisom vozidiel Land Rover.


Spoločnosť T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je dnes najväčším a najskúsenejším predajcom a servisným strediskom automobilov prémiovej značky Land Rover v Slovenskej republike.

Non-stop asistenčná služba Land Rover

Tel.: +421 2 49205971

Otváracie hodiny

PREDAJ VOZIDEL
Pondelok - Piatok:
08:00 - 17:00
Sobota:
NA POŽIADANIE
Nedeľa:
Zatvorené
SERVIS A NÁHRADNÉ DIELY
Pondelok - Piatok:
08:00 - 18:00
Sobota:
Zatvorené
Nedeľa:
Zatvorené
Über uns

Kontakt

Predajný a servisný partner
T.O.P. AUTO PREMIUM

Rožňavská 30
821 04 Bratislava
Slovensko

TAKTO NÁS NÁJDETE

48.18253306225, 17.17400097884

Adresa

Predajný a servisný partner

T.O.P. AUTO PREMIUM

Rožňavská 30

821 04 Bratislava

NAPLÁNOVAŤ PRÍJAZD

NÁŠ TÍM